-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Romich_K

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 05.01.2012
Записей:
Комментариев:
Написано: 21272


Подорожувати з ПриватБанком стало значно зручніше.

Вторник, 07 Июля 2015 г. 09:43 + в цитатник
Подорожувати з ПриватБанком стало значно зручніше.


Літо – поря подорожей та відпусток. Всі, хто добре попрацював протягом року бажає добре відпочити біля моря чи в інших мальовничих куточках нашої країни. І ми маємо на це повне право. Для зручності ПриватБанк запустив нову послугу, що допоможе зробити подорожі українців більш зручними та комфортними. Зацікавилися? Тоді читайте далі.
Мова йде про послугу придбання квитків на залізничний транспорт. Сьогодні придбати квитки на потяг завдяки новій послузі від ПриватБанку стало значно швидше и зручніше.
Будь-який бажаючий може не виходячи з дому як замовити квиток на поїзд через інтернет так и розрахуватися карткою вище згаданого банку за лічені хвилини.
Не дивлячись на те, що сервіс ще доволі новий, він все більше набирає популярність серед клієнтів ПриватБанку, адже це зручно і під силу навіть літнім людям, що не звикли працювати на комп’ютерах та використовувати Інтернет у повсякденному житті.
Електронні залізничні квитки мають сьогодні таку ж силу як і придбані в касах на залізничних вокзалах. При цьому купуючи електроний квиток через сервіс ПриватБанку можна обрати місця за бажанням, забронювати квитки на проїзд на будь-який зручний день, контролювати оформлення залізничного квитка, виключаючи помилки, які може зробити кассир Укрзалізниці.
Рубрики:  Интересно знать...
Для пытливых умов...
Путешествия
Ездим по миру
Метки:   

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку