-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Romich_K

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 05.01.2012
Записей:
Комментариев:
Написано: 21299


Врожай зернових у 2018 році прогнозує курс валют!

Вторник, 20 Февраля 2018 г. 12:34 + в цитатник
Врожай зернових у 2018 році прогнозує курс валют!

Як показує досвід попередніх років, економічна ситуація в Україні залежить від врожаю сільськогосподарських культур, особливо зернових. Враховуючи, що у минулому році був дуже добрий врожай, Україна змогла експортувати значну кількість зерна закордон.
Як прогнозують експерти в галузі економіки, Україну в цьому році чекає непроста ситуація. Більшість прогнозів говорить про менший у порівнянні з попереднім роком врожай зернових, що може вплинути на зменшення експорту в країни ЄС на сам перед. А це в свою чергу вплине на ріст курсу валют по відношенню до гривні. Також аграріям необхідно постійно вдосконалювати свою техніку і частина коштів буде витрачена на придбання різних сільско-господарских машин. Так купити навантажувач зерна, наприклад, для середнього підприємства обійдеться приблизно в 85-90 тисяч гривень. Тому аграрії теж будуть залежні від врожаю і змушені будуть формувати ціни, враховуючи витрати на ведення господарства.
Зрозуміло, що це всього лиш прогнози. Але передбачення ситуації є дуже важливим фактором для вибору економічної стратегії України у 2018 році.
Рубрики:  Финансы
Все о деньгах
Метки:   

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку