Знайомтесь – меблевий точильник!

Знайомтесь - меблевий точильник!
0 Comments

Знайомтеся – головний ворог власників дерев’яних будинків. Шашель чи меблевий точильник власною персоною! Це він псує і руйнує дерев’яні балки та меблі, покриваючи їх лабіринтоподібними ходами. Саме він доводить мешканців моторошними нічними звуками, схожими на гучне цокання годинника. А ще він може запросто з’їсти цілий будинок! Як з ним боротися читайте тут https://xsmart.com.ua/?p=16668.

Наші видячі столяри розповідають історії про те, як у минулі часи якомусь дуже шкідливому замовнику шашеля підсаджували у вікно або двері, “щоб не кортіло”. Ось така професійна помста!

Жучки люблять вологу та необроблену деревину, особливо – з корою. Все як у живій природі. У добре просушене та за технологією оброблене дерево шашелю “шлях замовлений”.

Меблі з шашелем – удар по репутації фірми. Саме тому на виробництві приділяємо велику увагу попередньої підготовки матеріалу, просочення та створення захисного шару.

Знайомтесь - меблевий точильник!

А ще вся деревина, яку ми закуповуємо, обов’язково додатково досушується. Такий матеріал менш схильний не тільки до шкідників, а й деформації. Адже ми відповідаємо за якість роботи своїм ім’ям.

Як зрозуміти, що у дерев’яних виробах завівся шкідник? Дуже просто – за характерним звуком, який чітко чути у нічний час. А ще біля меблів або предметів інтер’єру можна побачити купи пилу. Все це – тривожні ознаки того, що ваш будинок поїдають і потрібна серйозна обробка. Боротьба з шашелем може бути довгою та клопіткою.

І ще порада: якщо ви щось майструєте самостійно, обов’язково прибирайте з пиломатеріалів кору. Використовуйте добре просушену деревину та антисептики – безтурботність у цьому питанні може обійтися вам дуже дорого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *