Найменші собачки у світі

Найменші собачки у світі
0 Comments

Собаки – найкращі друзі людини. Хтось заводить їх для ролі охоронця, хтось у ролі об’єкта обожнювання. У мережі багато інформації про рекорди у тваринному світі. Сьогодні пропонуємо поговорити про найменших собачок. До речі якщо ви не знаєте як назвати свого маленького вихованця, можете переглянути пропозиції щодо цього посилання https://intermobi.com.ua/yak-nazvati-sobaku-xlopchika-malenkoї-porodi/.

Маленькі породи собак, як правило, дуже доброзичливі та лагідні. Вони народилися не такими, як очікували їхні господарі. Їхня вага настільки мала, що заводники бояться ненароком не помітити і наступити на вихованця. Це робить їх незвичайними, дуже відомими та популярними у всьому світі. Хтось навіть потрапив до книги рекордів Гіннесса, а хтось лише претендує на неї.

Мопс Піп

Один із найменших собачок у своїй породі — мопс на прізвисько Піп. Взагалі мопси далеко не маленькі собаки, а товсті і масивні. Дивлячись на нього, можна подумати, що це щеня, яке безсумнівно виросте.

У свої п’ять місяців він важив близько 400 грамів і був у загривку близько 10 сантиметрів. При цьому собака була обстежена ветеринарами і вони не знайшли у нього жодних недуг. Це відмінний претендент на книгу Гіннеса, якщо його вага не стрімко додаватиметься. Проте власник собаки Джоан, не може пояснити причину, чому собака відмовляється додавати у вазі та зростанні. Харчування у Піпа чудове, з апетитом теж проблем немає.

Чихуахуа Міллі

А ось маленька чихуахуа Міллі вже встигла побувати у книзі рекордів Гіннесса. Вона вже кілька років очолює рейтинг наймініатюрніших у світі собак. Вона з’явилася на світ у 2011 році. Тоді, будучи цуценям, вона містилася в чайній ложці та важила 29 грам. Господарі дуже переживали з приводу її здоров’я, і сподівалися, що песик набере вагу. Але вона трохи зросла, досягла ваги 450 грам і зростання 9 сантиметрів і 65 мм. Незважаючи на всі рекорди ваги, вона дуже добре їсть та веде активний спосіб життя. Міллі дуже популярна, вона часто знімається у рекламах та допомагає заробляти господарям. Усі гроші йдуть на благодійність та допомогу собачим притулкам.

Найменші собачки у світі

Йоркширський тер’єр Тім

Маленький Тім із Великобританії народився з вагою 70 грам. Він був найменшим цуценям з 6, що з’явилися на світ. Його брати та сестри мають звичайну для породи вагу та розмір. Цуценя йоркширського тер’єра по суті було карликом, але це не заважало йому залишатися милим створінням. Зараз він має статус найменшого цуценя Великої Британії. Він народився без дихання, його реанімували і вже не сподівалися довге життя. Господиня доклала багато зусиль, щоб його врятувати: годувала щогодини, постійно масажувала пузико. Андреа зізнається, що іноді доглядати Тіма було набагато складніше, ніж за трьома дітьми. Дрібні породи собак такі клопіткі, але дуже милі.

Бу Бу

До Міллі першість у книзі рекордів Гіннеса належала чихуахуа Бубу. Її зріст 10 см 16 мм. Вона з’явилася на світ у заводчиці собак і одразу дала зрозуміти, що вона незвичайна собака. При народженні була розміром із великою палець руки. Її доводилося відгодовувати з піпетки, допомагати набирати вагу. Незважаючи на невелику вагу, вона справжній охоронець для своєї господині. Собаки цієї породи безстрашні, дуже активні та грайливі. У неї були невеликі проблеми зі здоров’ям у зв’язку зі зниженим рівнем цукру. Улюблені ласощі Бубу — чіпси. Ця малеча відома на весь світ.

Найменші собачки є у кожній породі. Так склалося, що природа іноді підносить такі сюрпризи як дуже маленького чи великого розміру. Такий собака назавжди залишиться для господаря цуценям, скільки б не прожив. Її зручно брати із собою на прогулянку, у подорож. Але варто пам’ятати, що навіть у такого рекордно маленького песика, величезне серце. Вони також вірні та віддані господареві, а господарі люблять їх незважаючи на невеликі вади та мініатюрну вагу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *