Простий спосіб очищення кишечника – лляне насіння та кефір

0 Comments

Правильне очищення кишечника надзвичайно важливе для нашого здоров’я. Коли цей процес порушується та кишечник не функціонує належним чином, у них починають накопичуватися залишки їжі. Вони можуть пошкоджувати слизову оболонку кишечника, піддавати організм контакту з токсичними речовинами, що містяться в їжі, та сприяти утворенню калових каменів. Симптоми кишкової недостатності можуть включати екзему обличчя, герпес, запори, часті застудні захворювання, головний біль. Забруднений кишечник може викликати серйозніші проблеми зі здоров’ям, такі як виразка шлунка, дванадцятипалої кишки, гастрит, цистит, нефрит і надмірна вага, якщо не будуть вжиті відповідні заходи відразу після виявлення перших симптомів.

Основна причина порушення роботи кишечника – наявність шкідливих токсинів, які не виводяться з організму природним шляхом. У чому причина цього? Погані звички в їжі, відсутність фізичних вправ, прийом їжі в невідповідний час та в умовах стресу. Більше методів очищення кишечника дивись тут на cbo.org.ua.

Природний та безпечний спосіб очистити кишечник від залишків їжі та токсинів – це правильна дієта, багата на клітковину. Найкращим джерелом клітковини є лляне насіння, яке не тільки покращує травну систему, а й ефективно знижує рівень холестерину в крові. Кефір також є дуже важливим елементом дієти, що очищає. Очищає внутрішню мікрофлору, завдяки чому в кишечнику відновлюється природне середовище, в якому живуть культури бактерій. Крім того, він підвищує імунітет та регулює дефекацію.

Простий спосіб очищення кишечника - лляне насіння та кефір

Сніданок із лляного насіння та кефіру – найкращий засіб для очищення кишечника.

Він має тривати три тижні, а щотижневі порції слід поступово збільшувати. У цей час слід пити багато води, не менше 2 літрів на день.

  • І тиждень
  • 1 столова ложка лляного насіння + 100 мл кефіру
  • II тиждень
  • 2 столові ложки лляного насіння + 100 мл кефіру
  • III тиждень
  • 3 столові ложки лляного насіння + 150 мл кефіру

Навіть якщо ми не помітили проблем з кишковим зараженням, ми повинні дотримуватися вищезгаданої дієти не рідше одного разу на рік. Це покращить роботу кишечника і допоможе запобігти проблемам із травленням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *