Трави, що допомагають боротися з грипом та застудою

0 Comments

З настанням осені зростає ризик зараження грипом та іншими інфекціями верхніх дихальних шляхів. Різка зміна погоди, перевтома чи недосипання – основні причини послаблення імунітету. Це може закінчитися нежиттю або болем у горлі, а також серйознішими захворюваннями та постійним кашлем. Тому з появою перших симптомів варто використовувати природні та перевірені методи, які можна докладно вивчити у цій категорії. Наші бабусі успішно використовували трав’яні настої та сиропи, які мають протизапальні властивості. Сьогодні відомо, деякі з них навіть пригнічують розмноження вірусів в організмі. Дізнайтеся, які трави та спеції найкраще допомагають при лікуванні грипу та інших респіраторних захворювань.

Трави, що допомагають боротися з грипом та застудою

Ехінацея фіолетова

Ехінацея – це рослина, яка часто використовується в ліках від інфекцій верхніх дихальних шляхів. Багаторічні дослідження вчених підтвердили його сприятливий вплив на імунну систему. Виявляється, ехінацея стимулює лімфоцити боротися з вірусами, а регулярне вживання знижує ризик застуди до 58 відсотків. Під час інфекції трава розріджує секрецію в дихальних шляхах, сприяє відходженню мокротиння та зменшує головний біль.

Імбир

Корінь імбиру має сильні протизапальні та знеболювальні властивості, надає зігрівальну дію та покращує самопочуття під час інфекції. Він також допомагає боротися з бактеріями та вірусами, розріджує слиз та полегшує відходження мокротиння. Настій або сироп імбиру також знижує температуру та пригнічує бронхоспазм. Особливо це буде корисно при грипі – заспокоює ниючі м’язи та суглоби.

Трави, що допомагають боротися з грипом та застудою

Настої та сиропи з бузини

Бузина – найкращий природний засіб від лихоманки та запалень. Вчені з Ізраїлю підтвердили, що екстракт цієї рослини є найбільш ефективним у боротьбі з грипом – він пригнічує розмноження вірусів, що викликають його. Речовини, що містяться в квітках та плодах бузини, також зміцнюють слизові оболонки дихальної системи, розігрівають тіло та сприяють відходженню мокротиння.

Ладанник

Ладанник – це трава, що уповільнює розвиток запалення в організмі. Поліфеноли, що містяться в ньому, і ефірні олії зміцнюють імунну систему і допомагають боротися з бактеріями, грибками і вірусами. Очищення також має знеболювальну дію, а його використання під час інфекції зменшує набридливі симптоми. Трава дає енергію, і водночас захищає організм від надмірної реакції імунної системи та алергії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *