Зачарована дача або мої сни про неї

0 Comments

Мені часто в кошмарах сниться наша дача. Причому чому – незрозуміло, але всі мої дівчата порадили обрискати її святою водою, так я зробила потім. Якось навіть дача була центром зомбі-апокаліпсису. Але не про це сні йтиметься.

Невелике пояснення. Дача від міста знаходиться за 40 кілометрів, але місце безлюдне. На величезну кількість дачних будиночків, якщо знайдеться парочка сусідів дачників, а то і нікого. Може звідси страх чужинців.

Сниться мені, що приїхала на дачу моя сім’я, причому майже всі жінки, включаючи навіть бабусю. У нас невеликий садок, і щось ми там господарюємо.

І чую я, що хтось їде. І страх одразу, наче чужаки. Але якось неспішно я збираю всіх у хаті.

Вже чути чоловічий голос. Точно чужаки. Я починаю панікувати та хапаюся за ножі. Але при цьому вхідні двері дачного будиночка не зачиняю. Всі спокійно поводяться, і це мене якось теж заспокоює.

Зачарована дача або мої сни про неї

Минає якийсь час, мою вечерю готують, чай ставлять. А я все ножа з рук не випускаю, і прокручую в голові тактику оборони про всяк випадок. Зупиняюся на варіанті, що якщо хтось сунеться, триматиму ніж перед собою (а до цього хотіла відразу побачивши противника кинути ножем і будь що буде).

Проходить ще якийсь час, я разом із моїми стою в коридорі навпроти вхідних дверей і тут у дверному проході з’являється чоловік. Він відразу зрозумів, що ми одні і беззахисні. Я виставляю перед собою ножа, виходжу вперед трохи. І тут же у дверях з’являється другий чоловік із рушницею. Рушниця заряджена і я розумію що програла і починаю шкодувати що вибрала не ту тактику.

На цьому сон скінчився.

До речі, нічого страшного в сім’ї не сталося після сну, та й до цього нічого моїй родині не загрожує. До чого таке наснилося – не розумію. А ви як думаєте?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *